• Новак
Ѓубре Може да Smart Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Автоматско Индукција корпата за Ѓубре со Капак 12L Плоштадот Кујна корпата за Ѓубре, Мека и Нежна Отвори/Затвори ?

Ѓубре Може да Smart Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Автоматско Индукција корпата за Ѓубре со Капак 12L

DEN 5246.40

Достапност
Достапно за нарачка

❤ 25° вертикален агол сензори, широк уреди со покажувач на спектар, нема потреба да се превиткуваат.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.answer : ___________________________ note : 1.1 gallons Scope на примена : спална соба, кујна, дневна соба, канцеларија, итн.❤ Од не ' рѓосувачки Челик може да орган е отпечатоци-доказ, дупка со-отпорни, и лесно да се чисти, две бои, можете да изберете.Ова може да биде погрешно, тоа е нормално, ве молиме обратете се до вистинската големина, ви благодарам.Answer : ___________________________ NOTE : само може да се напојува со еден извор во исто време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат