• Новак
Преносни Bluetooth Звучници, DC 5V Мини Мала Пукнатина Безжична Звук Звучник, 600mAh Звук Кутија Вграден-на Полнење на Батеријата, Мини Преносни Отворено Subwoofer за Аудио(Зелен

Преносни Bluetooth Звучници, DC 5V Мини Мала Пукнатина Безжична Звук Звучник, 600mAh Звук Кутија Вграден-на

DEN 823.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е вистински безжична стерео звучник кој поддржува безжична конекција помеѓу два идентични уреди.За да ја збогати вашата слушање искуство, можете да добиете совршено искуство со безжично поврзување на две јазик.Ова е вистински безжична стерео звучник кој поддржува безжична конекција помеѓу два идентични уреди.За да ја збогати вашата слушање искуство, можете да добиете совршено искуство со безжично поврзување на две јазик.Се чувствувате силен бас, јасен звук и пренослив дизајн.На безжични звучници карактеристики на повеќе функции : Безжичните Player/FM Радио/USB Диск/Раце Бесплатен Повик/Мемориската Картичка/ПОМОШЕН Во/ Врска.Се почувствува моќта на acme бас, и во затворени простории и на отворено, без да се грижиш за квалитет на звукот.Безжичниот верзија V5.0, заедно со преносни EDR јазик, може да се постигне голема брзина за пренос на податоци.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Говорникот Материјал : AB Факултативна Боја : Црна, Зелена, Црвена, Сина, Портокалова Bluetooth верзија : 5.0+ EDR Безжична растојание : до 10m/32.8 ft Output моќ/звучник тип : 1 x 5 w/4Ω 52 мм FM фреквенција на опсегот : 87-108 mhz Големина (Lx Hx D) : 107 x 96 x 61 mm/4.2x3.7x2.4 in Power влез : DC 5 V (500m Ah) време на Полнење : 2 часа се Кандидира време : до 8 часа Вграден-на полнење на батеријата : 3.7 V/600m Ah Картичката/USB диск : до 32 GBPackage листата : 1x говорникот 1x кабелот за напојување 1x 1x упатство аудио кабел Имајте на ум : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира во ист начин, бојата на објектот што е прикажано на фотографии може да се покаже малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Speaker
Material:
AB Optional Color
Bluetooth version:
5.0+ EDR Wireless distance
Output power/speaker type:
1 x 5 watts/4Ω 52 mm
FM frequency range:
87-108 mhz
Size (LxHxD):
107 x 96 x 61 mm/4.2x3.7x2.4 in
Power input:
DC 5V (500mAh)
Charging time:
2 hours
Run time:
up to 8 hours
Built-in rechargeable battery:
3.7V/600mAh
Card memory/USB drive:
up to 32GB
Package list:
1x speaker :
1x power cord 1x manual 1x audio cable :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. The monitors are not calibrated in the same way, the color of the item shown in the photos may show a little different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат

Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest,

Висина прилагодливи : седиште висина / длабочина можат да се прилагодат, може да се прилагоди со маса, пр�

DEN 1918.56