• Новак
Премиум Товар Мат Лагер, Тешки Багажникот Лагер за Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011, Пет и Куче Седиште Маска,3D Надградба Против Пролизгување

Премиум Товар Мат Лагер, Тешки Багажникот Лагер за Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011, Пет и Куче Седиште Маска,3D

DEN 1080.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за Компатибилност –Одговара За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011,Возило тепих заштита со висока густина моделирани материјал кој обезбедува floorboard покриеност.Лесно да се чисти - Нема потреба да се трошат многу време, само избришете ја со партал и вода,100% одговара на вашиот автомобил и не треба да се намали,го Заштитите вашиот товар област.Миленичиња и куче задното Седиште Покрие Заштитник Водоотпорен Scratchproof Nonslip Hammock за Кучиња Backseat Заштита Од Нечистотија и домашно Милениче Крзно Трајни Миленици Седиште Покрива.Карго душеци е направен од високо-густина TPE материјал, еколошки, без мирис, не се лизга, носат-отпорни, температурата отпорни, мека и поклопецот-отпорни.Функција - Багажникот Лагер користи сите временски услови може ефикасно да се спречи кал, снег, вода и остатоци од внесување на телото и го прави тешко да се исчисти, ефективно водење на вашата возило сосема нов.Големина : За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011 Сите временски заштита од дожд, снег, кал, песок, песок и повеќе.Текстура анти-пропадна поддржувајќи ги држи во место, дури и кога ќе се вози.Истури блокирање страна го спречува spills и секаков друг хаос од постигнување на тепих.Едноставен и лесен за чистење и одржување на предизвика тоа е монтажни од возилото.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest,

Висина прилагодливи : седиште висина / длабочина можат да се прилагодат, може да се прилагоди со маса, пр�

DEN 1918.56