• Новак
Батерија за Потрошувачите Мобилната Z2332 Z2332CC

Батерија за Потрошувачите Мобилната Z2332 Z2332CC

DEN 357.36

Достапност
Достапно за нарачка

Дел No.-Потрошувачите Мобилната Z2332 Z2332 CC.По продажба на услуги-14-ден Парите Назад Гаранција и 12 месеци Гаранција.Следново е на информации на нашите батерија, ве молиме проверете внимателно пред купување.Компатибилен со батерија дел број : Потрошувачки Мобилната Z2332 Z2332 CC Одговара Модел : ZTE MF30 A6 Wi Fi Рутер AC33 MF62 MF65 Z2332 Z2332 CC Линк Флип Претпазливост : 1.Не расклопување 2.Не ги фрлајте во оган или вода 3. Не чувајте над 60 ℃(140℉).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Елката Складирање Кеси Гломазна Намирници Кеси Домаќинство Складирање Кеси, Елка Покрие Водоотпорен Складирање

Елката Складирање Торба Голем Капацитет Дребулии Торба Домаќинство Складирање Bag Description : Направен од П�

DEN 1103.76