• Новак
LSAILON Светлата Собранието Замена Одговара За За Nissan Sentra 2004-2006 Хром Домување Килибар Рефлектор Јасно Леќа

LSAILON Светлата Собранието Замена Одговара За За Nissan Sentra 2004-2006 Хром Домување Килибар Рефлектор Јасно

DEN 938.16

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен Со - Светла за Nissan Sentra од 2004 до 2006 година. Директни Fit - Plug-and-Play инсталација.Нема потреба за било какви промени,директна замена за фабрички инсталирани светилки.Високи Перформанси - Сосема нов објектив со добра светлина трансмисија се обезбеди чувствувате светла поглед на ден&ноќ.ABS домување со добра влијание толеранција и топлина толеранција.Повеќе испит - Температура & Влажност испит се осигура дека единица може да издржи широк опсег на температура без намалување на светлината на излез безбедност.нечистотија испит се обезбеди единица е правилно запечатени против штетни патот нечистотија и остатоци.Влага Испит се осигура дека единица не предизвика влага израстоци што доведува до намалување на видливоста.ТОЧКА и SAE во Согласност - ги Исполнува DOT & SAE Согласност Стандарди.Доаѓа со возачот и совозачот страна светлата собранието.Компатибилни Модели : За Nissan Sentra База Седан Со 4 Врати 2004-2006 For Nissan Sentra GXE Седан Со 4 Врати 2004-2006 For Nissan Sentra GXE Спортски Седан Со 4 Врати 2004-2006 For Nissan Sentra ЛЕ Седан Со 4 Врати 2004 For Nissan Sentra S Седан Со 4 Врати 2004-2006 For Nissan Sentra SE-Р Седан Со 4 Врати 2004-2006 For Nissan Sentra SE-R Spec V Седан Со 4 Врати 2004-2006 For Nissan Sentra XE SE Edicion Особено Седан Со 4 Врати 2006 For Nissan Sentra XE SE Седан 4-Вратата 2006 For Nissan Sentra XE Седан Со 4 Врати 2004-2006 Item Опис : Боја : Хром Домување Килибар Рефлектор Јасно Lens Bulb Тип : Халоген (Светилки Не се Вклучени)Сијалица, Големина : Висока Зрачна : H13 / Низок Зрак : H13 / Претвори Сигнал : 3157 AReference Дел Броеви : 260606 Z525, 260106 Z525, 260606 Z825, 260106 Z825, NI2502151, NI2503151, NI2502153, NI2503153.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Pokerty9 Редење Топката, Редење Сензорни Играчка Кожата Пријателски Уникатен Симпатична Носат Отпорни Роденденски

Тие може брзо да оџакот играчки, а потоа да се поттикнат да ги надолу и restack нив, лесен за ракување, смешно

DEN 477.36

Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest,

Висина прилагодливи : седиште висина / длабочина можат да се прилагодат, може да се прилагоди со маса, пр�

DEN 1918.56

Елката Складирање Кеси Гломазна Намирници Кеси Домаќинство Складирање Кеси, Елка Покрие Водоотпорен Складирање

Елката Складирање Торба Голем Капацитет Дребулии Торба Домаќинство Складирање Bag Description : Направен од П�

DEN 1103.76