• Новак
ПУМА Жените Талкаат се Лизга на Крстот Тренер

ПУМА Жените Талкаат се Лизга на Крстот Тренер

DEN 1309.92

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Лесни и флексибилни, на Талкаат се Лизга На Wns е стилизирана тренер совршен за брзо, ефикасно движења.Горниот карактеристики лесен, sock како изградба подобрување на удобност и флексибилност.Изграден со пена во midsole и SOFTFOAM+ инкорпорирани во footbed, обезбедува холистички, полн нога удобност приказна.Outsole дизајниран со zoned гума влечење парчиња за лесни за обука движења.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат