• Новак
Стакло Помине Shiner 4PC Нано Стакло Помине Бафер Нокти Датотека Полирач Брзо Полирање Перат Безопасни Помине Алатка Професионални Кристал Нокти Алатки за Природни Но

Стакло Помине Shiner 4PC Нано Стакло Помине Бафер Нокти Датотека Полирач Брзо Полирање Перат Безопасни Помине

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

- Брзо и ефикасно полирање на ноктите, дури и дете може да го направи тоа лесно.Тоа не ја оштетува површината на ноктите, и дава посебен заштитен слој за заштита на ноктите.Лесно се сместени во рачна ташна, добро полиран во секое време.Рабовите се заоблени и мазни.Можете да ги заштитите вашите нокти, додека одржување на убавината.Повеќе не ви требаат јасни полски, успешно да се ослободи од оштетување на површината на ноктите од инфериорни ронки нокти датотека и нездрави хемиски лак.Јас верувам дека тие ќе падне во љубов со овој здрава подарок.Тоа може да биде ставен во чанта или чанта.Измијте тоа директно со вода и сапун по секоја употреба. - По користење, ве молиме да се стави назад во случајот.Останете дома, им помогне на вашиот семејство направите убави нокти и да се направи вашето семејство поблиску.Се чека тоа да се исуши и да се стави директно во случајот. - Погоден како подарок за постари лица, деца, пријатели и љубовници.Стакло Нокти Датотека 2020 Надградба Нано Класа Нокти Shiner, Ноктите Buffers Функција : - Пакет се Вклучени : 4pc Нокти Датотека + 4pc Случај - Високо-квалитетни материјали : Направен од nanoparticle стакло материјал, силни и издржливи,долгорочни триење не топлина, без болка. 【Совршен Подарок】Совршен подарок за секого кој може да донесе здрава и убавина за вашиот љубовник и деца.【Добро полиран Природни Нокти】2020 последната надградена верзија на нокти датотеки, направени од високо-густина nanoparticle стакло за да се постигне најздравите чисто физичка полиран ноктите, да се постигне сјајна и мазна ефекти.Без топлински и без болка дури и долгорочна употреба.На нано стакло нокти датотека е погодна за жени, девојки, маж, дури и на бремени. 【Трајни и Перат】Заштедите време и пари. - Преносни, светлина и лесно да се носат, погоден за патување со него.Љубезно ве Потсетам : - ве Молиме чисти по користење, веднаш исплакнете со вода и сапун.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Pokerty9 Редење Топката, Редење Сензорни Играчка Кожата Пријателски Уникатен Симпатична Носат Отпорни Роденденски

Тие може брзо да оџакот играчки, а потоа да се поттикнат да ги надолу и restack нив, лесен за ракување, смешно

DEN 477.36

4 Парче Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Килим ,Тоалет Капак Покрие&Бања Мат Среќен Божиќ Мистериозен Божиќ

Ако не сте задоволни со нашата предмети или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да кон�

DEN 1129.20

Елката Складирање Кеси Гломазна Намирници Кеси Домаќинство Складирање Кеси, Елка Покрие Водоотпорен Складирање

Елката Складирање Торба Голем Капацитет Дребулии Торба Домаќинство Складирање Bag Description : Направен од П�

DEN 1103.76