• Новак
KEWAYO Клучалката и Т-Слот Рутер Малку 6.35 mm месо тело, Челична Рачка 3/8 & 1/2 Дрво Т Машина Т Малку

KEWAYO Клучалката и Т-Слот Рутер Малку 6.35 mm месо тело, Челична Рачка 3/8 & 1/2 Дрво Т Машина Т Малку

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Добар Квалитет】C3 микро-жито волфрам карбид ножеви, високо-квалитетни легиран челик тела.Добра обработка на квалитет, висока финиш, работи живот Издржливост. 【Мулти-цел】 Корисно за намалување долго т слотови како и да дрво перфорација, сферични вратата совет инсталација, фиока совет, пластични производи, дрво, иверица, итн.Trepanning повеќе,направи клучалката слотови за бесење цели, итн. 【Широка Употреба】Дизајниран дупка сечење рутер малку за рачен и пинг-монтирани рутер, тоа не може да се користи во електрична вежба 1 x T-слот машина рутер малку за 3/8" хексадецимален гром.Карактеристики : KEWAYO слој заврши обезбедува отпорност на топлина и долговечност.Прави 3/8" или 1/2" влез дупка и слепи слот за позитивни виси на чело fastener.Идеален слот машина да се намали вертикална слот за бесење слики со центарот слот.Анти-провизиите дизајн Најдобро за сите дрвени материјали Прецизно изработени карбид за чисти и точни слот за сечење за сите видови на дрвен материјал.Универзална 1/4" месо тело е компатибилен со сите главни рачни рутер или benchtop рутер табела.Спецификација : 2 парчиња 1/4" месо тело Клучалката Т-Слот Рутер Битови 3/8" & 1/2"Тело Материјал : Цврсти Појачани Steel Blade Материјал : Карбид Легура Вкупна Должина : 1.8"(46mm)месо тело со Дијаметар : 1/4"(6.35 mm), - Отворање Дијаметар : 3/8"(9.52 mm) & 1/2"(12.7 mm)Стандард : 1/4" * 3/8" & 1/4" * 1/2"Боја : Yellow Package Вклучува : 2 pc клучалката малку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат

Шарени Амбиент Светлина може да биде се користат во дневната соба, маса, игра соба, спална соба, или со ав

DEN 758.40