• Новак
YCLZNB Кафе, Делфин Врежана Керамичка Чаша, утврдени Со Чинијата И Лажица, рачно изработени, отпорни на Топлина, машина за миење Садови-доказ, 160ml, Големина 10.59 cm

YCLZNB Кафе, Делфин Врежана Керамичка Чаша, утврдени Со Чинијата И Лажица, рачно изработени, отпорни на Топлина,

DEN 400.80

Достапност
Достапно за нарачка

[Високо-квалитетни материјали] : Избраниот керамички материјали, фина изработка, круг устата, удобно рака чувство. [Совршен производство] : Господар занаетчии се направи поединечно, секој од нив е уникатен, со внимателен дизајн за да се избегне штетата предизвикана од страна на висока температура. [Висок Квалитет] : Трајни и машина за миење садови безбедно-изработени од керамика, може да издржи високите температури и до 100°C и се спротивстави на гребење, што го убавина трае подолго. [Висок Капацитет] : 160ml е совршена големина за кафе, и тоа е исто така еден елегантен начин да се одржи топла или iced пијалаци затоа што се чини дека да се плови во midair во купот. [Идеален избор за кафе/чај љубители] : исклучителна и компактен дизајн чува топли пијалаци во текот на денот.Тоа е задолжително за љубовници, татковци, мајки, сопруги, сопрузи и сите роднини на Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и Божиќ.Одличен подарок.YCLZNB е посветена на високо-квалитетни, мулти-боја на кафе чаши.На време да се пие шолја кафе може да биде десет минути или едно попладне.уживајте во!Име на производ : Делфин врежана кафе cup Material : Ceramiccolor : blue Popular елементи : modern Applicable луѓе : на public Capacity : 160ml Size : 10.5*9cm Applicable објект : Adult Manual : yes The убава форма и природни и мазни линии може да се користи во многу наврати.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат