• Новак
продавници 10Inch Прстен Светлина со Tripod Стојат,Прилагодлива Температура на Бојата Шминка Ringlights,со можност да биде продолжен Tripod за Live Stream/Шминка (Боја : 26cm)

продавници 10Inch Прстен Светлина со Tripod Стојат,Прилагодлива Температура на Бојата Шминка Ringlights,со

DEN 427.20

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИЛАГОДЛИВ, ПРЕНОСНИ, СТАБИЛНА : изработени од еколошки АБС материјал, преносни 1-дел tripod, ширевте висина : 19cm, складирање висина 9cm, покрај тоа што е мала полица, тоа исто така може да се користи како десктоп tripod.DIMMABLE ПРСТЕН СВЕТЛИНА : 10.2-инчен прстен светлина, може да се исклучи од следниве три начини на осветлување : бела, топло бела, боја температура 2700-7000 K.Нашите прстен светла може да донесе доволно осветлување на вашето лице или производи.USB НАПОЈУВАЊЕ И ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : Нема батеријата е потребно, и може да се користи со повеќето уреди кои поддржуваат USB порти, како што се лаптопи, Компјутери, мобилни напојување, УСБ полначи, AC адаптери, итн.ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ & ROTABLE ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛ : На Selfie Стап донесува 360 степени rotatable телефон носителот дизајн, кој поддржува мобилен телефон хоризонтална клипови и вертикална стеги. 24 ЧАСА УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : ако имате било незадоволен со нашиот штанд на, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво преку порака, ние ќе се направи сте задоволни со замена или рефундирање преку.Надворешниот прстен големина : 26cm Color рендерирање индекс : RA/CRI : 80 Inner прстен големина : 20.5 cm Overall lumens : 600-1300 LMNumber на светилка монистра : 120 PCSPower набавка : DC 5 V/1 A (5 V/2 A)Моќност : 12w Weight : 0.5 kg Color температура : 2700-7000 KPower снабдување на владата : usb Packing количество КОМПЈУТЕРИ : 30 Beam агол : 120 Lighting : ладна светлина, топла светлина, ладно и топло light Material : ABS пластика/pp пластика/алуминиум супстрат/метал hose Color : 26cm рамна на светлината, 26cm рамна на светлината + десктоп tripod, 26cm рамна на светлината + десктоп tripod + dual camera Application сценарија : отворено фотографија светла, затворен пополнување светла, модна фотографија, рекламирање фотографија, видео снимање, вибрато брз пренос, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат