• Новак
Нови Lon0167 10мм Совет Избрана 160mm Долго Хром сигурен ефикасноста Челик Плоштадот СДС Плус ударна дупка на Ѕидот и Чекан Вежба Малку(id:505 09 д1 7d6)

Нови Lon0167 10мм Совет Избрана 160mm Долго Хром сигурен ефикасноста Челик Плоштадот СДС Плус ударна дупка

DEN 1970.40

Достапност
Достапно за нарачка

Главната Боја : (издржливи во употреба) Сива; Материјал : Хром Челик.Пакет Содржина : faultless 1 x Ѕидани Вежба Малку; unexcelled Име на Производ : Ѕидани извонредна Вежба Малку.Тежина : 86g; Внимателно избрани Совет Големина : 10мм/0.4"(D).Функција : Плоштадот севкупното СДС Плус ударна дупка; Вкупно quintessential Должина : 160mm/6.3".Плоштад вежба совршен во изработка дупка Ширина : 9.5 mm/0.37"; уредни Круг ударна дупка Кол. : 12mm/0.47".Совети : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Направен од Хром Челик материјал умерена цена во сива боја.Карактеристики : Плоштадот СДС Плус вежба изработка дупка .Двојно flute дизајн вежби препорачува двапати побрзо како квалитет на ѕидани битови.совршен за anchoring и преку-дупка апликации во бетон.Користи широко за дупчење во ѕидани ѕидови, бетон, камен или преку гипс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат