• Новак
TINKO Континуирано Шприц 20ml Континуирано Прилагодливи Вакцина Инјектор Автоматско Вовлекување на Горивото Алатка за Ветеринарна Употреба

TINKO Континуирано Шприц 20ml Континуирано Прилагодливи Вакцина Инјектор Автоматско Вовлекување на Горивото

DEN 950.16

Достапност
Достапно за нарачка

Континуирано Шприц Удобна рачка, ергономски дизајн, лесен за користење, и не се лизга.Направени од високо квалитетни пластични материјал, безбедно и еко‑пријателски, може да се користи за долго време.Високо прецизен скала доза, прилагодлив доза, може лесно да се измери доза сакате.Погоден за свиња, крава, овци пополнување и инјектирање медицина.Погоден за секојдневна употреба.Автоматско пролетта назад дизајн на справи, тоа е погодно и пазарот на енергија да се користи додека се работи.Спецификација : Предмет Тип : Континуирано Шприц Материјал : Пластични Боја : Како што е прикажано на сликата Шприц Вкупната Големина : Прибл.32x17.5cm/12.6x6.9in Црево Должина : Околу.1m/3.3 ft Млазницата Големина : Прибл.1x0.95cm/0.39x0.37in Тежина : Околу.270g/9.5 оз Применливи Објект : Свињи, овци, крава На 20 ML континуирано прилагодливи doser има една скала на 1 ML Пакет Листа : 1 x Континуирано Шприц 2 x Заптивка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат

Шарени Амбиент Светлина може да биде се користат во дневната соба, маса, игра соба, спална соба, или со ав

DEN 758.40