• Новак
GlowShift Универзална Црна Тројно Столб Мерач Pod - Одговара на Било какви се Направи/Модел - ABS Пластика - Месеци (3) 2-3/8 (60mm) Мерачи за да Возило е-Столб

GlowShift Универзална Црна Тројно Столб Мерач Pod - Одговара на Било какви се Направи/Модел - ABS Пластика

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Glow Shift Универзална Црна Тројно Столб Мерач Pod е Дизајниран да се Вклопуваат Секое Возило & Месеци (3) 60mm Резервни Автомобилски Мерачи на Возилото е-Столб - Шалче Дизајн Месеци Pod на Врвот на Фабриката А-Столб.Има (3) 2-3/8" (60mm) Мерачи - Компатибилен со Glow Shift 7 Боја Серија, 10 Боја Дигитална Серија, Елита 10 Боја Серија & Затемнети Серија Величини.Произведени од Високо-Квалитетна ABS Пластика - со цел да се Заштити Против Warping, Напукнување и Боја Исчезнува.Вклучува Столб Pod Монтажа Хардвер & Пена Поддршка Вметнете дека Контури на Фабриката А-Столб.Glow Shift Гаранција со Една Година Ограничена Гаранција & Слободен Живот Техничка Поддршка.Мерење 16" долг и 3.25" широк, Glow Shift е Универзална Тројно Столб Мерач Pod е направена од високо квалитетна ABS пластика која им овозможува тоа да го издржи пукање, исчезнува и warping.Тоа исто така може да биде обоен со користење ABS пластика боја на коло од една навистина уникатна и прилагодено се вклопуваат и да заврши за вашиот автомобил или камион е фабрика А-столб.Glow Shift го прави процесот лесно со детални чекор-по-чекор инструкции и инсталација видео што ќе прошетка низ целиот процес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20