• Новак
Tripplite Заштити! Пренапони Стабилизатор 8-места,

Tripplite Заштити! Пренапони Стабилизатор 8-места,

DEN 830.64

Достапност
Достапно за нарачка

Произведено во Кина.Tripplite Заштити!Пренапони Стабилизатор 8-места, 8-ft.кабелот со десен агол приклучокот, и дијагностички Панели, 2,020 joules,Изградена-во RJ11, Изградена-во Типот F coax приклучоци На Заштита на Тоа! 808 TV Пренапони Стабилизатор од Tripp Лајт има 8 места, 8-ft.кабелот со простор за заштеда на десен агол приклучокот, дијагностика на диодите на светлото.Единицата има пораст сузбивање оценка на 2,020 joules да се справи со најсилните бранови.Изграден-in RJ11 приклучоци се спречи бранови од оштетување на вашиот модем/факс/телефон опрема.Вграден-во Типот F coax приклучоци се спречи бранови од оштетување на вашиот кабелски/сателитски опрема. $75,000 Крајната цел Живот Осигурување да ја опфаќа и поврзана опрема.Копче за Купување Поени* 8 места со интегриран безбедност на децата опфаќа * Можат да се сместат до 3 трансформатори без блокирање на преостанатите места * 8-ft.кабелот со простор за заштеда на десен агол приклучок * Вграден во RJ11 приклучоци (1) во/2 надвор) се спречи бранови од оштетување на вашиот модем/факс/телефон опрема; 6-ft.телефон кабелот вклучен * Вграден во Типот F coax приклучоци се спречи бранови од оштетување на вашиот кабелски/сателитски опрема; 6-ft.coax кабелот вклучен * Пренапони сузбивање оценка : 2,020 joules * EMI/RFI бучава филтрирање * $75,000 Крајната цел Живот Осигурување да ја опфаќа и поврзана опрема * Дијагностички Панели укажуваат заштита присутни & земјата се присутни * коишто се слушаат аларм notifiesuser кога единицата е оштетен и треба да биде заменет * Клучалката поддржува за монтирање на ѕид * Осветлен прекинувач * животниот Век на производот гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат