• Новак
Motiexic RC280 RC282 Далечинска Контрола Компатибилен со TCL Roku 4K ТЕЛЕВИЗОР 32S305 32s325 49S405 49S403 43S303 55S403 32S301 50FS3800 32S3750 32S3800 32S4610R 32S3850A 32S3700 43FP110 55s405 43S425 со Држачот

Motiexic RC280 RC282 Далечинска Контрола Компатибилен со TCL Roku 4K ТЕЛЕВИЗОР 32S305 32s325 49S405 49S403

DEN 263.52

Достапност
Достапно за нарачка

Далечински носител на функција : Дојде со црна носителот, да ги задржи вашите remtoe контрола се безбедни и reday за употреба во секое време.Далечински Замени за ПРВ Roku ТВ RC280 RC282 28 S30128 S305 28 S303 28 S3750 32 S305 32 S301 32 S331 32 S303 32 S3750 32 S3800 32 S4610 R 32 S3850 32 S3850 A 32 S3850 B 32 S3850 P 32 S3700 32 FS4610 R 32 S800 32 FS3700 32 S3850(A/B/P) 32 S850 40 S301 49 S405 43 S425 49 S403 43 S303 43 UP120 40 S3800 49 S305 43 FP110 40 S303 40 FS4610 R 43 S405 40 S305 43 S425 43s423 55 S517 49 S517 43 S517 55 S515 75 S515. 40 FS3750 43 S305 43s423 40 FS3800 40 FS3850 43 S403 40s325 43 S401 43 S301 49 S30149 S401 49 S303 48 FS4610 R 49 FP110 48 FS3750 48 FS3700 50s525 55 S401 55 S403 55s425 50 FS300 55 S515 50 FS3800 50 S515 55 R615 55 S405 50 FS3750 50 FS3850 55 US57 55s421 55s517 55s425 50 UP120 55p605 55 FS3850 55 FS4610 R 55 UP120 55 US5800 55 FS3750 55 FS3700 65 S405 65 S401 65s421 65s423 65 R615 65 S403 65 US5800 75 S515 75 R615 S3750 S3700. Нема Програма Или Поставување Потреба За Далечинска Контрола ,Поп Во Батеријата за Да се Добие Таа Работа, Далечински Управувач Само Одговара За ПРВ Roku ТВ , а Не За Roku 1 / 2 / 3 / 4 Или Roku Стап ,.Ова е далечинска контрола Компатибилен со tcl roku тв далечински управувач, не оригиналниот далечински управувач, Секоја употреба на ПРВ и Roku трговската марка, модел или дел од името за овој производ е за единствена цел на демонстрација компатибилност.ве молиме да обрнете внимание пред купување.Answer : ___________________________ NOTE : . - Ова е далечинска контрола Компатибилен со tcl roku тв далечински управувач, не оригиналниот далечински. - Секоја употреба на ПРВ и Roku трговската марка, модел или дел од името за овој производ е за единствена цел на демонстрација компатибилност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат