• Новак
45W USB Тип C Полначот Одговара за Леново Chromebook C330 300e 100e 500e S330 S340 C340 Chromebook 2 Генералот SF AST 2 Лаптоп Серијата Лаптоп AC Адаптер за Напојување Кабелот

45W USB Тип C Полначот Одговара за Леново Chromebook C330 300e 100e 500e S330 S340 C340 Chromebook 2 Генералот

DEN 503.28

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара за Леново Chromebook C330 300e 100e 500e S330 S340 C340 Chromebook 2 Генералот SF AST 2 Лаптоп Серијата Лаптоп.Излез : 5 V-3А или 9 V-3А или 15 V-3А или 20 V-2.25 А 45 W Влез : 100-240 V 50-60 Hz.Пакетот Вклучува : 1 X AC Полнач, 1 X Кабелот за Напојување.Моќ и Брзина : Опремени со напредна брзо полнење технологија - the PD (Моќ Испорака) технологија, тоа автоматски ги открива и решава на точниот износ на сила вашиот уред потреби додека го полните со побрзо темпо.Безбедност : УЛ Наведени и ги исполнува сите УЛ стандарди - национално признати златен стандард за електрична безбедност.Произведени со висок квалитет отпорни на топлина и пламен-retardant материјали, плус голем број на вградени безбедносни механизми за следење на топлина и circuitry абнормалности, имајќи го вашиот уред настрана од прегревање, overvoltage, прекуструјна, и краток спој.Важна Напомена : За брзо полнење функција важи само за USB-C Моќ Испорака от уред.Уредот Не се опремени со PD технологија ќе добијат редовно полнење брзина, наместо на брзо полнење.Провери пред да се купат.Гаранција : Овој производ е прифатлив за замена или рефундирање во рок од 30 дена,и производителот обезбедува дополнителни 12 Месеци Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат