• Новак
Marktol 5 Листови Scrapbooking Фото Монтажа Агли,Фото Агол, Само Лепило за Фото Албуми,Фото Рамки,Фото Ѕидови,Scrapbooks или Други Пловни Објекти,Црна

Marktol 5 Листови Scrapbooking Фото Монтажа Агли,Фото Агол, Само Лепило за Фото Албуми,Фото Рамки,Фото Ѕидови,Scrapbooks

DEN 2064.00

Достапност
Достапно за нарачка

Самолепливи фото агли, без лепак е потребно, совршено се вклопува слика и може да се заштити фотографија од штета кога тоа е отстранет.Големината на секоја налепница : 0.78*0.78 инчен/2*2cm, големината на секоја хартија : 4.9*3.5 инчен/12.5*9cm.Овие фото аглите се погодни за фото албуми,фото рамки,фото ѕидови, scrapbooks и други занает проекти.Производот содржи 120 фото аглите само лепило. 5 Листови Scrapbooking Фото Монтажа Агли,Фото Агол, Само Лепило за Фото Албуми,Фото Рамки,Фото Ѕидови,Scrapbooks или Други Пловни Објекти,Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат