• Новак
Приклучоци за Квадратни Цевки - LDPE Квадратни Цевки Приклучоци за 40mm Цевки, Бела (Рамен Врв) MOCAP SQ40MCWH1 (qty1000)

Приклучоци за Квадратни Цевки - LDPE Квадратни Цевки Приклучоци за 40mm Цевки, Бела (Рамен Врв) MOCAP SQ40MCWH1

DEN 9441.12

Достапност
Достапно за нарачка

За да се Вклопи во Надворешната Цевка Димензија : 40 MM.За да Одговара на Цевки, со Дебелина на Ѕидот 3мм.Повеќе Ребра за Безбедна Одговара.Тешки Крајот Ѕидови за Трајност и Отпорност на Триење.MOCAP SQ Серија тешки ѕид полиетилен приклучоци за квадратни цевки се дизајнирани за да ги собере повеќе цевка мерачи и да се обезбеди безбедна одговара.Поли цевка приклучоци се идеални за статистика и патио мебел, тубуларна полици, апарати, опрема за вежбање, или било каде на готовиот изглед е потребно.Цевка приклучоци вклучуваат повеќе хоризонтална ребра дизајниран со вграден флексибилност за лесно да се инсталира и да се обезбеди одговара.SQ Серија Цевки Приклучоци се достапни во големини да се вклопи 10мм да 120mm метрички квадратни цевки и 1/2 6' стандардните квадратни цевки.Надвор Должина : 0.55 во / Цевка OD : 40mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат