• Новак
CQILONG за Безбедност на Децата Нето, Скалите Анти-Падот на Нето-Силни и Издржливи Добра Флексибилност Силна носивоста, Најлон Јаже Рака-Пациентот Може да се Намали,6mm

CQILONG за Безбедност на Децата Нето, Скалите Анти-Падот на Нето-Силни и Издржливи Добра Флексибилност Силна

DEN 244.80

Достапност
Достапно за нарачка

▼Име на производ : Безбедноста на Децата Нето/Скалите Падне Превенција Нето/Декоративни Нето▼Параметар детали★Материјали : најлон јаже★Боја : боја★Тежина : 0. ★Карактеристики : мрежа има висока затегнувачка сила, силна отпорност, професионални knotting, мулти-влакно ткаење, што на јажето повеќе издржливи; сонцето и времето отпор, УВ отпор и времето отпор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат