• Новак
Whitecap 1 Око Вртливата Клипот Кадар, Месинг - S-1103, (Пакување од 5) (S-1103)

Whitecap 1 Око Вртливата Клипот Кадар, Месинг - S-1103, (Пакување од 5) (S-1103)

DEN 3480.48

Достапност
Достапно за нарачка

ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 2. БОЈА КРАЈ : Жолта.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ БРОЈ : S-1103. ОПИС : Око на Snap.ТЕЖИНА КГ : 1. Whitecap 1" Око Вртливата Клипот Кадар, Месинг - S-1103 Made од трајни месинг да се спротивстави на суровата отворено елементи.Кука : 3/8".Око : 1".Должина : 3-5/8".Спецификации : ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 2 COLOR КРАЈ : Yellow MANUFACTURERS ДЕЛ БРОЈ : S-1103 DESCRIPTION : Око Snap WEIGHT LBS : 1 HEIGHT ИНЧИ : 6 WIDTH ИНЧИ : 3 CONSTRUCTION : Bronze TYPE : Вртливата Piston BRAND : Whitecap PACKAGE КОЛИЧИНА : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат