• Новак
Слатка Jojo Дизајни Boho Ацтеките Геометриски Момче Девојка Мали Ткаенина Играчка Бин Складирање Кутија Градите за Бебе бебе соба Дете Соба - Родово Неутрална Беж Taupe Т

Слатка Jojo Дизајни Boho Ацтеките Геометриски Момче Девојка Мали Ткаенина Играчка Бин Складирање Кутија Градите

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува 1 Мала Ткаенина Складирање Играчка Бин – 21in.x 11in.x 10.5 во.Карактеристики на taupe и бела boho ацтеките геометриски печати.Место чисти само.Вграден-во засилен рачки за лесен транспорт - Засилен здрав флип капак.Љубов на ткаенина стил?Слатка Jojo Дизајни, исто така, прави постелнина и оркестарот додатоци во оваа ексклузивна тема.Слатка Jojo Дизајни на ткаенина играчка кантите се совршен за чување и организирање на непослушните нередот во градинка, playroom, училница, канцеларија или соба.Секоја играчка кутија карактеристики прикачен флип капакот да се задржи книги, препарирани животни, занает материјали, облека и други предмети, надвор од очите и надвор од умот.Тоа е исто така добра алтернатива за досадни облека попречува и кошеви.Ова дете пријателски складирање решение е расклопна за да зачувате простор кога не е во употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат