• Новак
bizofft 15 USB Порти Брз Полнач, 15 Пристаништа USB Полнач за Монтажни Splitter Плоча Автоматско Шант за Таблети за паметни телефони(#3)

bizofft 15 USB Порти Брз Полнач, 15 Пристаништа USB Полнач за Монтажни Splitter Плоча Автоматско Шант за Таблети

DEN 518.40

Достапност
Достапно за нарачка

4 Макс Пакет Листа : 1 x USB Станица за Полнење 1 x Кабелот за Напојување 15 x Splitter Плоча 1 x Прирачник.Мулти Уредот Полнење Станици : Може да се наплаќаат до 15 напојува преку USB уреди истовремено, брзо полнење, 15 пристаништа, секој обезбедување до 5 V 2.Како да го Користите : Plug и користите во секое време. Монтажни Splitter Плоча : Лесно прилагодување на ширината на било која големина ти треба да се одржи на нив и го заштитите вашиот уред од гребнатини, дури и во заштитен случаи.4 моќ, тоа може да ви наплати за iphone, паметни телефони, таблети и други уреди.

Спецификацијата

Item Type:
15 Ports USB Smart Charging Station
Material:
ABS
Weight:
Approx.1032g / 36.4oz
Model:
815
Color:
Black + Orange
Input:
AC 100-240V 50-60Hz
Output Voltage:
5V
Output Current:
20A Max
Total Output Power:
100W
Applicable Devices:
Suitable For Mobile Phone, Tablet Computer, USB Interface Device
Single USB Output:
2.4A Max
Package List:
1 x USB Charging Station  :
1 x Power Cord  :
15 x Splitter Plate    :
1 x Manual :

Со стоката дадена додека купуваат