• Новак
Sandvik Coromant 345-063Q22-13L CoroMill 345 Лице Мелење Машина, Челик, од Десната Страна, 22mm Арбор, 63mm Сечење Дијаметар x 45mm Целокупната Должина, 13 Вметнување Големина, 4 Крупни Теренот (

Sandvik Coromant 345-063Q22-13L CoroMill 345 Лице Мелење Машина, Челик, од Десната Страна, 22mm Арбор, 63mm

DEN 15559.68

Достапност
Достапно за нарачка

Coromant Capto спојка, цилиндрични месо тело, арбор, weldon или ЗНД арбор монтажа.Уникатен вметнете дизајн со фиксна џеб и shim.Двострано внесува со осум сечење на рабови.Wiper инсерти за најдобри површина.Coolant снабдување насочени кон секој џеб.45 степени лице мелница, која овозможува најдобра цена ефикасност на пазарот, со висока сигурност и предвидливост потребни за производство на беспилотни за проблемот-слободен обработка и намалена престој.Примена : соочуваат со мелење.Висока-перформанси лице мелење машина со осум рабови за намалени трошоци по компонента.Четири различни терени за оптимизиран користење и продуктивноста.Зголемување на храна по заб со wiper технологија.Внатрешни coolant до дијаметар 125-милиметри за максимална излезна.Shim заштитени совет седиште за долго машина тело алатка life.ISO апликацијата гранки : челик, нерѓосувачки челик, од леано железо, појачани материјал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат