• Новак
1991 Горната Палуба Стрип Топката Серија-2 198-Картичка Нова Комплетна База Поставена во Колекторот Страници

1991 Горната Палуба Стрип Топката Серија-2 198-Картичка Нова Комплетна База Поставена во Колекторот Страници

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нови 198 картичка комплетна база сет.Заштитени и се испраќаат во 9-картичка архивски колектор страници.Врзивно не се вклучени.Сосема нов 198 картичка база сет од 1991 година Горната Палуба Стрип Топката Серија 2 тргување картички веќе пренесува и заштитени со архивски-квалитет колектор страници за лесно прегледување.Картички функција на Looney Песни ликови истражување на светот на безбол со помош на Reggie Џексон и Нолан Рајан во 12 забава приказни.На задната страна вклучува trivia прашања во врска со Reggie, Нолан, бејзбол, и Looney Песни семејството на ликовите и филмови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат