• Новак
Vestil SWA-48-PMO Полу-Автоматски се Водат Заврши Машина со Енергија Копје

Vestil SWA-48-PMO Полу-Автоматски се Водат Заврши Машина со Енергија Копје

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се водат заврши дизајн ја зголемува превозот на продуктивноста.Едноставна depress подножјето на возилото сили плочата.Напојува јарболот им овозможува на корисниците да ги заврши потребните области.Челичната конструкција обезбедува долготрајни солиден употреба.Vestil полу-автоматски се водат заврши машина.Мостови на јазот помеѓу рачен и целосно автоматски се водат заврши системи.Одделението е опремено со напојува рингишпил и прирачник рашири филм заврши јарболот.Филмот се Тркалаат се движи лесно со помош на тежина counterbalance.Стои само 2-инчи висок, нашиот систем е лесно достапни со вилушка камиони.Факултативна рампата достапни за палети камион пристап.Ефикасна филм испорака, еден човек операција, и ниска одржување придонесе за системи практичност.неговиот Полу-Автоматски систем имаше 48-инчи дијаметар тешки челик врвот не пропадна упатуваа плоча.Максимално оптоварување, големина на 76-инчи; Максимална завиткани висина за товарење 78-инчи; Максимална филм се тркалаат дијаметар 11-инчи.Монтажни филм јарболот за лесни за складирање.Ергономски подножјето на возилото контрола; променлива брзина на мотор.Променлива напон контрола.Перница почеток, перница запре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат