• Новак
Ekena Millwork CM23VAAGC Vaduz Таванот Medallion, 23 1/2OD x 1/2 3ID x 2 1/8P (Вклопува Canopies до 3 1/2), Рачно Насликани Атина Зелена Пукам

Ekena Millwork CM23VAAGC Vaduz Таванот Medallion, 23 1/2OD x 1/2 3ID x 2 1/8P (Вклопува Canopies до 3 1/2),

DEN 3258.24

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се намали, drilled, залепени или зезнав.Нашите занаетчии потоа рака издлаби оригинална парче.Дека ремек дело потоа се користи за да се создаде калап господар.Едноставно лепак, завртки и боја.By инсталирање на таванот medallion ќе го подобрат изгледот и стилот на секој љубител во секоја соба.Моделот по оригинални историски модели и дизајни.Фабриката се подготвуваат и подготвени за боја или faux заврши.Откако мувла господар е создадена ние ги користиме нашите висока густина уретан пена да се формираат секоја medallion.Солидна уретан за максимална трајност и детали.Инстант надградба!.Нашите таванот medallion колекции се моделира по оригинални историски модели и дизајни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат