• Новак
J. W. WincoНиво-ТОА 7TLVT/DN Серија LPSO Јаглероден Челик Прислушувани Приклучок Тип на Израмнување на Планината со Delrin База, Жолта Цинк Позлатен Заврши, Инчен Големина, 3/8-24 Н

J. W. WincoНиво-ТОА 7TLVT/DN Серија LPSO Јаглероден Челик Прислушувани Приклучок Тип на Израмнување на Планината

DEN 643.20

Достапност
Достапно за нарачка

LPSO израмнување месеци вртливата 10-15° до сите страни на centerline да се прилагоди на нерамни површини се користат за израмнување на машина алатки, електронски полици, клупи, и слично.Голем дијаметар подлога дизајн обезбедува цврста поддршка.LPSO прислушувани приклучок за израмнување месеци беа развиени за апликации каде планината треба да биде лесно да се отстрани, подолго од стандардните студ треба да биде прикачен или опрема веќе има фиксна студ на тоа.За да се обезбеди соодветна израмнување на планината големина, поделба на машина тежина со бројот на месеци се потребни.Ова ќе се еднакви на килограми или оптоварување по планината.Максимално оптоварување рејтингот за израмнување месеци со еластомер подлога се врз основа на пресметка на 40% нарушување на еластомер подлога.Оваа insures соодветна примена на барањата при користење на понесе со не-пропадна еластомер подлога.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат