• Новак
Популарни Алатки GA2410060F Виде Ножот, 24 Дијаметар, 60T Заби.165 Плоча, 1 Се Роди, 5 Кука

Популарни Алатки GA2410060F Виде Ножот, 24 Дијаметар, 60T Заби.165 Плоча, 1 Се Роди, 5 Кука

DEN 9948.72

Достапност
Достапно за нарачка

24 Инчен Дијаметар. 60 T Заби.165 Инчен Плоча. 1 Инчен Понесе. 5 Кука.Овие голем дијаметар видов ножеви сте нов прилог на нашите сечилото линија и сигурно имаат бил голем хит досега!Ние може да биде со додавање на повеќе предмети на оваа линија во иднина, па ако не го гледате она што ви треба подолу, да ни се јавите за да проверите дали ние парк тоа.Ве молиме наведете вашиот понесе големина, кога прави нарачка.Стандард арбор големини 1", 1 1/8", 1 1/4", и 1 3/8".Постои rebore надомест за rebore да било други големини.Цел ID само покажува 1" арбор големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат