• Новак
ASRock VCX RX 5700 XT Предизвикувач D 8G ОК 8GB GDDR6 PCIE 256B HDMI 3xDP Мало (RX5700 XT Предизвикувач D 8G ОК) (Обновена)

ASRock VCX RX 5700 XT Предизвикувач D 8G ОК 8GB GDDR6 PCIE 256B HDMI 3xDP Мало (RX5700 XT Предизвикувач D 8G

DEN 13413.12

Достапност
Достапно за нарачка

Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат