• Новак
KJLY Коса Clippers Поставите Cordless Тример & Clipper Чешли, Брада Тример Коса Clippers Мажите Професионални (Боја : Б)

KJLY Коса Clippers Поставите Cordless Тример & Clipper Чешли, Брада Тример Коса Clippers Мажите Професионални

DEN 9367.68

Достапност
Достапно за нарачка

Titaniums ножеви + Керамички ножеви,остар,трајни и работни ниска топлина,прилагодливи клипинг чешел е применливо за клипинг коса од различна должина.Големина : 17*4.5 cm/6.6×1.7 Инч.Тоа донесува со висока цврстина на косата clipper ножеви,High-tech материјали, прецизност производство.Ниски вибрации ниско ниво на бучава дизајн, супер убав дизајн, со сечење должина за контрола на тркала.Тоа е на располагање за полнење употреба,5-6 часа безбедно полнење ,користење на времето 300 минути.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат