• Новак
12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна Нокти 4 * 4-12

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

DEN 379.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактеристики; носат-отпорни, анти-пропадна волфрам челик помине core висока цврстина.Поле на примена; оваа серија на анти-пропадна ноктите се користи за сите видови на не-porous автомобил гума анти-пропадна чевли.Модел; LWJX4*4-H12. Навој анти-пропадна нокти 4*4-12 Гуми анти-пропадна ноктите 12mm навој анти-пропадна ноктите Волфрам челик ноктите за снег анти-пропадна.Предмет Бр. : Навој Cleat Grade : JX55 Impurity содржина : 0.01 Име на Производ : Волфрам Кобалт Зацементира Carbide Granularity : 2 Main метал содржина : 99.99.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат