• Новак
ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип пропадне;.Двоен слој со голем капацитет за складирање : Двоен слој за складирање, чување повеќе чевли, чевли за целото семејство може да бидат сместени.Висок квалитет на рачки : додатоци се направени од високо квалитетни материјали, кои се трајни. 【Прилики】Тоа е идеален избор за вашите плакари, кабинети, ходникот, entryway, гаража и тесен дом.Погоден за дневна соба,ходникот,влез,вратата,отворено или домашна декорација.Стокови името : чевли rack Material : човек-направени board Style : Нордиските style Color : како shownsize : 65*24*120 CM,75*24*120 CMStyle позиционирање : practical Applicable објект : Adult Function : Other Installation метод : едноставно расклопување и assembly Applicable сцена : Дневна соба, спална соба и сл.Шематски дијаграм на димензии·Единица : cm The големина е рачно мери, ќе има 1~2cm грешка, ве молиме understand Product вклучуваат : 1 PCS*чевли rack You се добредојдени да се избере оваа продавница, ние ќе ви обезбедиме со одлична шопинг искуство.Вашето задоволство е загарантирана со парична казна изработка на нашите добро дизајнирани производи.Ние нудиме прифатливи производи со голема стилови и одличен услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HOMCOM 23 Електричен Камин Вметнете за Дрвени Кабинет или Мантија Рамка, Вдлабнати Камин Грејач со Реални Најавите

ДРВО КАБИНЕТ со ИНСТАЛАЦИЈАТА САМО : Ние препорачуваме инсталација во дрвена кабинет или mantel рамка за н�

DEN 756.00