• Новак
BurningYouth Вода Доказ Телефон Лизга, Лебдејќи Airbag Водоотпорен Пливање Мобилен Телефон Случај се Погодни за Пливање, Нуркање, Рафтинг, Итн. (Боја : Зелена)

BurningYouth Вода Доказ Телефон Лизга, Лебдејќи Airbag Водоотпорен Пливање Мобилен Телефон Случај се Погодни

DEN 589.44

Достапност
Достапно за нарачка

Smart екран осетлив на допир, да биде во можност да го користите вашиот мобилен телефон додека пливање.Водоотпорен мобилен телефон торбичка.Висок transmittance, може да се земе подводни фотографии.Airbag лебдечки, никогаш не ја изгуби својата мобилни телефони.Само се сврти два прекинувачи на врвот за да го отворите и затворите торбичка.На прилагодливи и монтажни lanyard е флексибилен, трајни и удобно.Големина : 18cm (должина)x 10cm (ширина)Водоотпорен длабочина : 40 meters Applicable модел : Universalinch : Може да се користи под за 7.2 инчи(посебно врз основа на големината на мобилниот телефон).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат