• Новак
JSJJPLM Кристал Груба 100g Природни Портокал Aragonite Кварцен Кристал Необработен Камен Кластер Nepheline Примерок Исцелување Природни Камења и Минерали (Големина : 500g)

JSJJPLM Кристал Груба 100g Природни Портокал Aragonite Кварцен Кристал Необработен Камен Кластер Nepheline

DEN 1168.80

Достапност
Достапно за нарачка

Исцелување Реики Енергија скапоцен камен Примерок Figurine Дома Декор декоративен камен за Жица за Завиткување,медитација,Круна,Чакра,Метафизички,sobriety, духовност, лекување и мир.Тоа носи енергијата на оган и страст, креативност и духовност, но сепак го носи логиката на воздржаност и sobriety,овозможување на лицето кое го носи тоа да се појасни мисли и да се постигне внатрешна хармонија, дури и може да штити од магии и зли сили.Одлична енергија камен, позитивност камен, заштита камен, реики камен, балансирање plam Камен,Лекување Кристали кварц.Совршен за тркалаат рок, медитација, abochons, жица за завиткување, уметнички дела, чакра.работа,изработката,Сечење,Lapidary,Полирање, Ребра, затворен фонтани, дом или канцеларија оркестарот.Тие се исто така совршени како џеб камења.Совршен подарок за почетници или кристал колектори.Одличен подарок за вашите пријатели,љубовник,семејството на Божиќ Ден, Роденден, Денот на Вљубените, Годишнина, Денот на Благодарноста, други празници или посебен настан.итн.Однесувајте се кон себе си или некој посебен на оваа чакра исцелување камења.Се надевам на исцелување балансирање чакра камен може да се донесе со среќа да ви!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76