• Новак
Omron 445065410 Јаже, Повлечете E-Стоп се Префрлат, 120 - 240 VAC/24 VDC, IP67, NEMA 6

Omron 445065410 Јаже, Повлечете E-Стоп се Префрлат, 120 - 240 VAC/24 VDC, IP67, NEMA 6

DEN 1852.80

Достапност
Достапно за нарачка

Omron ER6022 индуктивен јаже, повлечете e-стоп се префрлите има напон оценка на 120 - 240 VAC/24 VDC, сегашниот рејтинг на 3 - 6 AC/2.5 DC со 2 NC - 1 НЕ, 3 NC - 1 НЕ 2 NC - 2 НЕМА контакт и IP67, NEMA 6 комплет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20