• Новак
Луксузен Одмор Масажа Стол Мулти Функција Интелигентни Слободно време за Чаир, Троседот Луксузни Електричен Стол за Масажа Нулта Гравитација на Здравствена Зашти

Луксузен Одмор Масажа Стол Мулти Функција Интелигентни Слободно време за Чаир, Троседот Луксузни Електричен

DEN 1166.40

Достапност
Достапно за нарачка

1. Масажа моторот може да се прилагоди за да ви помогне да се опуштите и да се промовира циркулацијата на крвта.Ги исполнува највисоките стандарди издржливост и врвна удобност. (Моќни видите детални сликата на две бои!). 2. Мулти-функционални масажа на телото : 16 видови на масажа искуство 6 видови на интелигентните начини мулти-опсег на приспособување одговара дизајн на каросерија со полно тело, airbag стискаш масажа 3 D стерео опкружувачки звук. 3. Нулта гравитација оваа опција значи дека кога ќе седнете на стол и recline тоа се прави на начин што го прави да се чувствувате бестежин додека да се одморат и да уживате во масажа. 4. Постојана температура топлина за греење подлога е изграден во половината за да се загрее на вашето тело.Овој ефект се зголемува ефикасноста на airbag масажа која дополнително ја зголемува циркулацијата. 5. Различни масажа начини : месење масажа shiatsu масажа треснувајќи масажа возен масажа airbag масажа вибрациона масажа.Боја : Brown Product Име : Двојно SL двојно железнички масажа chair Voltage : 24 VRated моќ : 170 WOperating режим : 10/20/30min Automatic режим : 6 автоматско modes Machine големина : 137*78*130 CMNumber на воздушни перничиња : 31 - 60 Hip масажа метод : вибрации и airbag хип massage Movement тип : 3 D робот massage Foot масажа : ролери massage Massage техники : се протега shiatsu sniping месење допирање massage Massage принцип : топла облога на вибрации на воздухот pressure Rail тип : SL тип водич★ Совети●боја на сликата може да се deviated поради разликата во светлина и екранот.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.● Овој објект не содржат други украси во сликата.● Ве молиме мерка пред купување за да се спречи неточни купување големина и влијае на нормалната. ● Ако не сте задоволни или производ е оштетен, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76