• Новак
ОН-MODDED Обичај Контролер Компатибилен со Xbox ЕДНА Елита Серија 2 (Бел Черепи)

ОН-MODDED Обичај Контролер Компатибилен со Xbox ЕДНА Елита Серија 2 (Бел Черепи)

DEN 6238.80

Достапност
Достапно за нарачка

Modded Zone е воведување на Сопствени ЕЛИТА Контролер со неверојатен дизајн, обичај мешани бои и кристално завршува.Богатите графика и целокупното производство на козметички се случува во куќата и на сите контролер школки се направени во САД.Богатите графика и целокупното производство на козметички се случува во куќата и на сите контролер школки се направени во САД. 100% ОРИГИНАЛНИ ЕЛИТА КОНТРОЛЕР СО СОПСТВЕН РАЧНО НАСЛИКАНИ ШКОЛКА.Ние ги користиме само автентичен Microsoft контролори да се изгради нашиот производ.Уникатен дизајн за посебна гејмер во вашиот живот.ОН-MODDED контролер.Пакет содржи : Прилагодено насликани оригинални Microsoft modded контролер, контролер инструкции, оригинално пакување и сите оригинални додатоци.Произведено во САД.Modded Zone е воведување на Сопствени ЕЛИТА Контролер со неверојатен дизајн, обичај мешани бои и кристално завршува.Богатите графика и целокупното производство на козметички се случува во куќата и на сите контролер школки се направени во САД.Богатите графика и целокупното производство на козметички се случува во куќата и на сите контролер школки се направени во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76