• Новак
50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање Чување на Кутии со капаци Отворено за Складирање ?

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

DEN 472.80

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубриво корпа за Ѓубре може.Пластовидно чување на кутии за Ѓубриво бин отворено Recycle bin Ѓубриво гимнастик Складирање контејнерите со капаци Отворено корпата за ѓубре Отпад кошница Ѓубриво бин кујна Поцинкуван акции резервоарот Ѓубриво кеси.Компостирање тоалет Еко пријателски Мирис доказ сад Compostable ѓубре кеси Кујна ѓубриво бин Нула отпад Ѓубриво стартер за Рециклирање на отпадоци апарати за Дома Црв composter Countertop ѓубриво бин со капак.Компостирање корпа.Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Барел големина : 32.5"X 23.5" Кол Вкупната големина : 39"X28"X34"(L x W x H) Пакетот вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76