• Новак
RenminRoad Вода Flosser Cordless Почисти Заби,4 Режими на Вода Стоматолошки Flosser Rechargable Преносни Орален Irrigator со 3 Џет Совети за Патување Дома

RenminRoad Вода Flosser Cordless Почисти Заби,4 Режими на Вода Стоматолошки Flosser Rechargable Преносни Орален

DEN 2138.40

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИЛАГОДЛИВИ ВОДА ПРИТИСОК:40-90 PSI прилагодливи вода под притисок, нежно миење, ги ублажува забите чувствителност.Во прилагодено режим може рачно да се приспособат притисокот на водата интензитет според своите потреби да ги задоволи потребите на различни заби во сите аспекти.IPX7 ВОДООТПОРЕН:IPX7 водоотпорен, целата машина може да се чистат за да ја задржиш чисти.ИНТЕЛИГЕНТНИ ВРЕМЕТО ФУНКЦИЈА:2 минути на интелигентни времето да се спречи движење од лер и подобра заштита на машина. РЕЗЕРВОАР за ВОДА 200 ML:На 200ml голем капацитет на резервоарот за вода може да се полнат со вода за да се задоволат потребите на чистење заби на едно време.Нема потреба постојано да додадете вода.Вашето пристигнување е мојата чест, ви благодарам за вашата доверба и поддршка, и да ви посакам среќен живот.Cordless Преносни Вода Flosser усвојува напредна технологија и одличен дизајн за да се задоволат вашите потреби за различни намени.Производ параметри : Име на Производ : Орален Irrigator/Заб Cleaner Product големина : 273x65x84mm Product боја : black Water капацитет на резервоар : 200ml Frequency : 1400 пати/minute Battery капацитет : 1400m Ah литиум battery Voltage : USB 5 V моќ supply Waterproof ниво : IPX7 level Packing листата : почисти Заби*1 Your поддршка е нашата мотивација, се надеваме дека ќе имаат пријатен и удобен шопинг време.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76