• Новак
LHUX Графичка Картичка Placa Де Видео Картичка Radeon RX6600XT Игри на ОК 8G Игри Графичка Картичка GDDR6 192Bit PCI-E4.0 Десктоп Видео Картичка Графика GPU CardGraphics Картичка

LHUX Графичка Картичка Placa Де Видео Картичка Radeon RX6600XT Игри на ОК 8G Игри Графичка Картичка GDDR6 192Bit

DEN 1010.40

Достапност
Достапно за нарачка

технологијата обезбедува со сјајни и физички ефекти, која може да донесе повеќе живописни и lifelike искуство.Видео Меморија Фреквенција на за исклучителни перформанси и единствен игри искуство.графичката картичка обезбедување на подобра средина за игри и мултимедија.Оваа игра видео картичка ќе ви овозможи да уживате во посмирен и повеќе пријатно игри искуство.high-speed видео меморија овозможува брзо, за непречено игри и апликации користејќи искуство.Идеален за гејмерите и перформанси ентузијасти.На високо-квалитетни електрични компоненти и да се обезбеди својата безбедност и стабилност.ниска потрошувачка и високи перформанси.Answer : ___________________________ NOTE : Ние гарантираме дека производите што сте го добиле се, оригинални и автентични, внатрешното пакување е неотворена, и ние гарантираме дека производите што сте го добиле се во согласност со описот.Сите производи што се продаваат во нашата продавница се оригинални и автентични.Ве молиме не го worry Return не е поддржан поради посебни производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76