• Новак
36 Пакет на 304 Нерѓосувачки Челик П-Закачалка Кука, Божиќ Светла Закачалка Лесно Ослободување на Отворено String Светла Жица и Гаража Нова Година Партија Предводена Са?

36 Пакет на 304 Нерѓосувачки Челик П-Закачалка Кука, Божиќ Светла Закачалка Лесно Ослободување на Отворено

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

55 инчи Безбедност тока отворање : 0.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Тоа е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик со 3.5 жица со дијаметар, И 1/4" хексагонална крило орев возачот е направен од CR-V челик + никел позлата ,отпорност на корозија, ' рѓа превенција, и PP материјал, силна жилавост, подолг сервисен живот, не е лесно да се скрши, и не е лесно да се лизга надвор предмети.Големина на П-закачалка : Кука должина : 1.62 инчи Дијаметар : 0.Издржливи квалитет : Ветрот доказ и ' рѓа доказ закачалки за светла и други целата година отворено жица носителот, погоден за ентериер и екстериер употреба.ШИРОКО се КОРИСТИ : П куки се користи на отворено Божиќ светла , внатрешна светлина жици,отворено жици, капење линија, самовила светла, завеси, birdfeeder, јажиња, синџири,чаши, садови, ветер chimes,светлосни тела, лустерот цвет падови и повеќе,погодна за внатрешна и надворешна употреба.Можете да ја допрете директно во дрво со чекан, тогаш завртка во дрво со клуч,практични и јамка дизајн,Држи линии & жица од лизгање надвор, едноставен начин да се откажам празник светла, птица задолжени за хранење телиња, птица куќи, ветер chimes, итн.БЕЗБЕДНОСТ И ИЗДРЖЛИВИ : Отворено светло куки со безбедноста тока дизајн, од не ' рѓосувачки челик завртка со еластична клип, Светлина закачалки се побезбедни Отворено куки за светлина string не е лесно да се лизга надвор.Спецификации : Лесна инсталација: може да брзо се инсталира п-закачалки во секунди.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 36 Пакет П Закачалки и 1 Пакет Крило орев возачот.96 инчи Завртка должина : 0.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Можете да завртка отворено светло куки во дрвена греда со клуч или директно во дрво со чекан, заштеда на инсталација време, Лесно се пушти Нова Година string светла заедно куќата.5 инчи П-закачалка боја : Бела Што добивате? 36 Компјутери завртка во п-закачалка 1 Пакет Крило орев возачот Пријатна Совети : Овие предмети содржат функционални остри поени, ве молиме да се стави надвор од децата и бебето се постигне.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80