• Новак
Чако Жените Одисеја Спорт Сандала, Магла Quail, 6 M НАС

Чако Жените Одисеја Спорт Сандала, Магла Quail, 6 M НАС

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Дише мрежа горниот дел со полиестер жакард webbing Синтетички облоги за додаде структура и пети заштита.Жените-специфични LUVSEAT СТП midsole Био-врз Основа на СТП направени од страна на инкорпорирање на 22% соја масло во комплексот.Не-означување Chaco Grip Плус гума соединение 2,5 mm повлечи длабочина.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Се надминат реки, патеки, и очекувања.Сите терен, затворени-пети Одисеја спорт сандала испорачува трајност на турист, слободата на бос тренер, како и ефикасноста ви треба од земјата на вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00