• Новак
Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја на Светлина Интелигентни defogging, Големина 801460cm

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

DEN 2335.20

Достапност
Достапно за нарачка

Две-боја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина. 12 V ниско-напонски светлина лента, целосно затворена епоксидна смола влажна средина, нема истекување.Целокупната полу-отворен дизајн, земи го и користете го како ќе оди, научни поделба заштедува повеќе простор и го зголемува бања простор од 75%.На сокриени рачка има минималистички дизајн, и разумен дизајн заштедува простор.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Инсталација метод на огледало на владата : 1. Користете ударни вежба за да направите дупка во знак, а потоа се вози на проширување гром. Само закачам на огледало и ги заостри завртки за да ја завршите инсталацијата лесно.Потсетување : големината е рачно да се измери.DTC баферот за исклучување на вратата зглоб бафер го исклучите не се наруши семејната соништа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20