• Новак
CleverMade 62L Расклопна Чување на Кутии - Издржлива Пластика Виткање Комунални Гајби, Цврст Ѕид Пластовидно Контејнери за Насловна & Гаража Организација, Без Капак, Крал?

CleverMade 62L Расклопна Чување на Кутии - Издржлива Пластика Виткање Комунални Гајби, Цврст Ѕид Пластовидно

DEN 1799.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСЕН - Трајни гајби може да пропадне во секунди и се чуваат како trunk организатор во автомобил или да се користат за купување на намирници продавница, трговија на големо клубови или на земјоделецот на пазарот.ТЕШКИ Силна пластика pop-up кутии нудат голем еколошки пријателска алтернатива за мали пластични кеси, евтини обновливи totes и мало и картонски кутии.РАЗНОВРСНА - Контејнери може да се користи околу куќата, гаража, канцеларија, ученичкиот дом, и RV.Голема како играчка, алатка, или соба организаторот.Совршен за вршење на намирници и други essentials во кујната.ПЛАСТОВИДНО : Да пропадне, едноставно им помогнам од дното на краток страни да се направи кутии за брзо пати станот; гајби може да се вертикално поставени до 3 висока кога отворена или затворена со нивните interlocking гнездење систем дизајн.ДИМЕНЗИИ - Направени со 100% полипропилен пластика; секој 62 L гајба тежи 4.05 lbs.и мерки 23.12"L x 15.25"W x 12.75"H кога се отвори и паѓа да 2.75"H; максимален капацитет од лани е 100 кг.Боја : Кралска Сина | Големина : Пакет 3 | Стил : 62 Литри | Шема Име : Корпа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве�

DEN 1132.80

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе�

DEN 2304.00

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени�

DEN 859.20