• Новак
3 Парче Коса Боја Боја За Полнење,Боја На Четка За Коса, Нијансирање Сад Боја На Косата Мешање BowlsColoring-Истакнување Алатки

3 Парче Коса Боја Боја За Полнење,Боја На Четка За Коса, Нијансирање Сад Боја На Косата Мешање BowlsColoring-Истакнување

DEN 400.56

Достапност
Достапно за нарачка

Боја Сад Коса-УПОТРЕБА : Одличен за DIY, салон за убавина, фризер, at-home боење, два типа на алатки одговараат за било какви фризури таквите како долга кратка коса.Сад Коса-ФУНКЦИЈА : им Помагаат на вашата коса во боја искуство уредни, чисти и лесно, полн четки се дизајнирани со флексибилни уште беспомошна влакната за да бидете сигурни дека се изедначи апликации на боја боја.Лесен за употреба, перат и лесно да се чисти.Сад за мешање Коса-ПАКЕТ : 3 Парче Коса Боја на Собата, 1 сад за мешање, 2 обновливи четки, отпорни на топлина.Боење за Полнење За-МАТЕРИЈАЛ : Лесно за чистење,Лесни и разноврсна, полн четки се дизајнирани со флексибилни уште беспомошна влакната обезбедување на рамномерен и мазна примена на боја боја, беспомошна влакната исклучителни за коренот на допир-ups.Идеален за било која фризерски стил практика или домашна употреба.Салон Боја Нијанса-КВАЛИТЕТ : 100 % Сосема нов и висок квалитет,100% Пари Гаранција за враќање на,·.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Боја на Сад во Собата Бренд : Сина ЗООЛОШКАТА градина Материјал : АБС Боја : Розова Големина : Како Слики Покажуваат Пакет Листа : 1 x Боја Сад 1 x Четка 1 x Чешел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

xigua Симпатична Спиење Панда Меморија Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за Складирање

Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако не се како нив, можете да безусловно н

DEN 1948.80