• Новак
HOLPPO Мини Фрижидер Froster и Пијалаци производство на Пиво Фрижидер Пијалоци Ладилникот со LED Светло Вино Кабинет Фрижидер Бар Пиво Сода Јасно Пред Стаклена Врата Конт?

HOLPPO Мини Фрижидер Froster и Пијалаци производство на Пиво Фрижидер Пијалоци Ладилникот со LED Светло Вино

DEN 7923.84

Достапност
Достапно за нарачка

Фрижидер со 75-литарски капацитет за складирање на шишиња и лименки LED внатрешно осветлување.Тивко, лесен за чистење во работата и ниско ниво на потрошувачката на енергија Двојно-изолирани панорамски стакло.Компактниот фрижидер со капацитет од 75 литри.Опремени со 3 вметоци, кулер обезбедува простор за шишиња и лименки.Кулер го задржува храна и пијалоци, свежо без да се зема како многу простор како комерцијален фрижидер.Ако така сакате, на уредот може да биде лесно да се преместуваат во различни области, благодарение на неговата мала тежина - бар, во градината или каде и кул пијалаци и оброци, се потребни.Добро service If имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Ладење на владата : compressor Control режим : механички температура control Rack : 4 floors Net тежина : 22 kg Door конфигурација : двојно шупливи стакло door Temperature контрола : 0-10℃Номинална моќност : 85 WPower потрошувачка : 0.65 Бучава : 40 или less You ќе добие : 1 x Фрижидер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80