• Новак
renvena Тавански Вентилатор Повлече Синџир, 4pcs 12-инчен Дрвени Beaded Топката Продолжување Синџири Дрво Боја OneSize

renvena Тавански Вентилатор Повлече Синџир, 4pcs 12-инчен Дрвени Beaded Топката Продолжување Синџири Дрво Боја

DEN 96.00

Достапност
Достапно за нарачка

4 Pcs дрвени повлече синџир екстензии, не може да одговара на различни позиции, да обезбеди различни визуелен ефект за вашиот дом.Овие дрвени pendant се повлече синџири со широк и елегантен облик плус орев боја донесе кралската чувство и одличен стил во вашиот дом.На beaded топката фан повлече синџир не е лесно да се пробие и да се повлече, освен, може да се намали во соодветна големина според вашата потреба, фитинг вашето домаќинство, залихи добро.Овие фан повлече синџири се погодни за таванот фанови, high таванот светлина, биро светилки и други материјали, обезбедување одлична декорација ефект.Ние обезбедуваме внимателен услуги на клиентите, ако имате повеќе проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно.Сет Вклучуваат : 4* Тавански Вентилатор Повлече Синџири Состојба : Сосема Нов Материјал : Дрво Големина : Мушка синџир должина прибл. 30cm/12.0 инч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20