• Новак
Шрафцигер Поставите 25 во 1 Torx Мултифункционален Отворање Поправка Алатка за Поставување Прецизност Шрафцигер За мобилни Телефони, Таблет КОМПЈУТЕР, Лаптоп Компју?

Шрафцигер Поставите 25 во 1 Torx Мултифункционален Отворање Поправка Алатка за Поставување Прецизност Шрафцигер

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тип : Поправка Алатки За Полнење, 2. Дршката во авијација алуминиум материјал производство, светлина и издржливи. Висока прецизност шрафцигер главата, high-end челик (хром vanadium челик) со посебна термичка обработка, цврстина може да достигне HRC52-60. Како професионални хардвер алатки, тоа може да ви обезбедува со најмоќните функција. Внатрешни тип серија главата бајонет фиксни, не е лесно да се распрснат.Спецификации : Тип : Поправка Алатки за Полнење Материјал : Хром Vanadium Карактеристики : Шрафцигер Сет, да се Видиме Поправка Алатки Количина : 1 Сет на Screwdrivers Поправка Алатка Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Опашката е дизајниран со прецизност лого, флексибилен и лесен за употреба.Бренд Име : EARUELETRICOrigin : CN(Потекло)Карактеристики : Multifunctional Features : Mini Features : Dismountable Features : производство на Електрична Test Features : Не-slip Package : 20-29 Pcs Material : Хром-vanadium Steel Type : Шрафцигер Set Model Број : Шрафцигер Setis_customized : No Screw Главата Тип : Pozidriv Screw Главата Тип : Hex Screw Главата Тип : Y-Type Screw Главата Тип : Torx Screw Главата Тип : Slotted Screw Главата Тип : Phillips Magnetic : No Number на Парчиња : 25 Item : Поправка Instruments Unit Тип : piece Package Тежина : 0.Спецификации : 1.Материјал : Хром Vanadium, 3. Со компактен и избрани пакет, тоа е многу лесно да се носат насекаде. Целосен сет на 24 серија главата, целосна спецификација, можат да се оспособат да работат во многу различни области. Опашката е дизајниран со прецизност лого, флексибилен и лесен за употреба.)Пакет Големина : 13cm x 8см х 13cm (5. Како професионални хардвер алатки, тоа може да ви обезбедува со најмоќните функција.Карактеристики : 1.Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20