• Новак
Topbarkcollar Куче Шок Јака,Куче Обука Јака со Далечинскиот управувач со 3 Режими, Бип, Вибрации и Шок, Водоотпорен и Батерија Јака, 1300Ft Далечински Спектар Прилагодливи за

Topbarkcollar Куче Шок Јака,Куче Обука Јака со Далечинскиот управувач со 3 Режими, Бип, Вибрации и Шок, Водоотпорен

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме да го прочитате упатството и целосно да ја наполните приемникот и далечински пред да го користите.Пакетот Вклучува : - 1 x Далечински Предавателот - 1 x Јака Приемник - 1 x Прилагодливи Појас - 1 x Полнење преку USB Кабел - 1 x Тест Сијалица -2 Пар Проводници Силикони.IPX6 Водоотпорен Јака - Водоотпорен приемник, дури и за лошите временски услови.Соодветно одговара на јака е доста важно, можете да ја прилагодите шок јака вклопуваат најдобро за вашите кучиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80