• Новак
Чувствував Елка за Деца Ѕид, Адвент Календар 2021, Божиќ Одбројување Календар за Девојки и Момчиња Подарок, 24 Дена Дома Училница рачно изработени Врата на Ѕидот Виси ?

Чувствував Елка за Деца Ѕид, Адвент Календар 2021, Божиќ Одбројување Календар за Девојки и Момчиња Подарок,

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Информации за производот] : Божиќ календар одбројување вклучува 34×28" чувствував дрво со 24 џебови. [Обновливи] : Божиќ одбројување календар со броеви елката календар е целосно направен од безбедносни филц, без никакви штетни смрдеата на децата, и може да се користи секоја година.Тоа е дефинитивно сувенир на детето детството и ќе трае неколку години. [Интересен дизајн] : елка адвент календар 24 дена одбројување-стави мала бонбони или чоколадо во одбројување џеб за да започнете, и да се обезбеди третира за Божиќ одбројување секој ден.Што е забавен начин да се направи вашите деца се чувствуваат возбудени, како тие ги одбројува најочекуваните време од годината. [Посебно значење] : Деца Адвент календар може да го стимулира децата меморија и когнитивни способности, се посветам на својата рака-око координација вештини, и да ги направи зафатен и незаборавни за бадник. [Совршен Божиќ Подарок] : одбројување до Божиќ календарот ќе биде совршен Божиќ подарок за вашите деца и за другите.Тоа е погоден за сите видови на трговски центри, трговски центри и домови за Божиќ.Елката одбројување календар е-мора да има објект да добредојдовте на Божиќ.Ова е одлична декорација со прекрасен изглед и светли бои.Да се подготват за Божиќ одмор, нека се добредојдени Божиќ во 2021 заедно. 1.Одбројување до Божиќ календар вклучува 34×28" чувствував дрво со 24 џебови и јаже за бесење. 2. Од суштинско значење на Божиќ украси.Божиќ одбројување календар со броеви, елката календар е целосно направен од безбедносни чувствува, и да нема никакви штетни смрдеата на децата. 3. Нашиот Божиќ одбројување календар само треба да се стави на бонбони трска во соодветниот датум, едноставна операција, секој датум има своја уникатна разубавувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76